.

.

Мистик Моменти Здравец Hydrosol Флорални Вода со Спреј Капа - 250ml

Мистик Моменти Здравец Hydrosol Флорални Вода со Спреј Капа - 250ml

евалуација:

DEN 622.80
Од стока
Во магацинот

Овие води се исклучително разновиден.Тие се, исто така често се користи за лекување на дамки, рани, посекотини, grazes и нови пирсинг.Нашите Цветни Води се ослободени од emulsifying агенти и конзерванси.Нашите тековни акции се одгледува и дестилирана во франција, розата миризливи здравец вода.Тие се одличен Лен спреј, и едноставен начин за почетниците aromatherapist да уживаат во терапевтските придобивки на етерични масла.Спреј капа шише - Лен спреј - Тонер/чистење.Hydrosols направи голема тонери и препарати за чистење.Тие се одличен лен спреј, и едноставен начин за почетниците aromatherapist да уживаат во терапевтските придобивки на етерични масла.Здравец Hydrosol Флорални Вода Со Спреј Капа - 250ml Ботаничкото име : Pelargonium Graveolens.

Детални спецификации

Додатоци на производи