.

.

Дупка со Спреј со Лаванда за Чистење и Бришење на Негативна Енергија. Аура Поддршка за Заштита, Релаксација и Заземјување. Moonwater Elixirs со Кристали и Реики.

Дупка со Спреј со Лаванда за Чистење и Бришење на Негативна Енергија. Аура Поддршка за Заштита, Релаксација

евалуација:

DEN 551.76
Од стока
Во магацинот

Ние се користи етерични масла, ДЕСТИЛИРАНА МЕСЕЧИНАТА ВОДА и вистински кварц кристали ВО СЕКОЕ ШИШЕ за подобрување на чистење својства.Се смета дека е господар на сите исцелување кристали, поради неговата способност да се величаат или да се засили исцелување вибрации.Користете го секојдневно го користат насекаде.Нашите ЗМЕЈ МАГЛА беше создадена за потребите на физичка, емоционална и духовна прочистување.ЕНЕРГИЈА РАСЧИСТУВАЊЕ : Поддржува и помага во ослободување негативност и дека кој не служи.ПРИРОДНА И ЧИСТА : Исполнет со Органски Есенцијални Масла од Лаванда да ги поддржи и да ги смири.ЧИСТА НАМЕРА INGREDIENTSOnly корисни и корисни состојки одат во нашите производи.SMUDGING СПРЕЈ : Рачно направена еликсир обвинет за енергија на Месечината за подигање на вибрации, намера прилагодување, и вселената-бришење.Го користите кога се чувствуваат ефектите од негативна енергија и сакате да се чувствуваат позитивни, мирен и да се возвишени.Овој древен обред е познат како "smudging".Совршен за дома, работа или на училиште.НАПРАВЕН ВО САД.

Детални спецификации

Додатоци на производи