.

.

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Pantech P2050 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за Pantech P2050 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

евалуација:

DEN 1079.76
Од стока
Во магацинот

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.

Детални спецификации

Додатоци на производи