.

.

A&S Mezuzot Mezuza Алуминиум Водоотпорен Случај Кора & Стап Лесна Инсталација Дома Благослов (Сребро, 6inch)

A&S Mezuzot Mezuza Алуминиум Водоотпорен Случај Кора & Стап Лесна Инсталација Дома Благослов (Сребро, 6inch)

евалуација:

DEN 431.76
Од стока
Во магацинот

ПРЕМИУМ ИЗДРЖЛИВОСТ - Направени со висок квалитет на алуминиум материјал, овој Еврејски вратата оркестарот доаѓа со премиум издржливост карактеристики што го прави идеален како за внатрешна и надворешна.Алуминиум ЕКСКЛУЗИВНИ МОДЕРНА ШИН ДИЗАЈН - Зачин до вашиот дом оркестарот со нашите mezuzah случај.Оваа скролувајте случај е водоотпорен заштита на Mezuzah дојдете до последните години без ниту ' рѓа.Нашите mezuzah со копчето за врата карактеристики на традиционалниот благослов за успех и среќа.Овој алуминиум случај за mezuzah скролувајте sandblasted со ексклузивен модерна "ШИН" дизајн, создавајќи ексклузивен изглед на овој производ, кој одговара на вашата дома декор.Направени и дизајн во Израел, тоа се вклопува до 5 инчи, кошер mezuzah копчето.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Ова Еврејски вратата mezuzah случај доаѓа со силна двострано лента за лесна инсталација.ПОВЕЌЕ БОЈА И ГОЛЕМИНА OPTIONS - Уживајте во мал број на добро избрани бои и големини за да изберете од.Изберете бои што сакате од широк избор на боја кои ги нудиме.Донесе просперитет во вашиот дом и да се заштити вашите најблиски во рамките на, со оваа Judaica вратата mezuza.Оваа кошер mezuzah случај е достапен во големини 10cm, 12cm и 15cm.Оваа современи Еврејски оркестарот ќе донесе убавина, како и благослови до вашиот дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи