.

.

HolYudaica Алуминиум Рамен Изглед Mezuzah Случај за Mezuzah Скролувајте (Скролувајте Не се Вклучени) Пенливи Заврши со Метални Шин, Лесно Кора и се Држи Mezuzah Капак (Сребро, 4.9 инч

HolYudaica Алуминиум Рамен Изглед Mezuzah Случај за Mezuzah Скролувајте (Скролувајте Не се Вклучени) Пенливи

евалуација:

DEN 358.80
Од стока
Во магацинот

8 инчи mezuzah копчето.✔️ МОДЕРНА - АЛУМИНИУМ Рамен Изглед MEZUZAH СЛУЧАЈ Лесно Кора & Стап Многоцветни Пенливи Заврши Вратата Mezuza Направени за да ги Собере за 4"/5" Mezuzah Копчето. ✔️ УБАВИНА & ДОМОТ - Многу убава Mezuzah случај Направени Во Израел од Познатата Компанија "Hol Yudaica", со Метални хебрејски писмо Шин "ש" за ПОДОБАР ИЗГЛЕД и Ќе биде Стилски Декорации за секој Дом, Просторија или Канцеларија, многу убаво Judaica подароци од Израел за вашата сакана.66 инчен-W Овој Случај Големина Направени за да ги Собере до 7cm - 2. ✔️ ИЗДРЖЛИВИ - Метал Плута Направи На Врвот се Направи Тоа Многу Лесно Да се Одржи Сте Mezuzah дојдете во Mezuzah Случај и ВО & OUT, во кое било време и да ја направат рѓа-слободни.5 инчен-H од 0.8 инчи mezuzah копчето.✔️ УБАВИНА & ДОМОТ - Многу убава Mezuzah случај Направени Во Израел од Познатата Компанија "Hol Yudaica",со Метални хебрејски писмо Шин "ש" за ПОДОБАР ИЗГЛЕД и Ќе биде Стилски Декорации за секој Дом, Просторија или Канцеларија,многу убаво Judaica подароци од Израел за вашата сакана.5 инчен-H од 0.Големината на Нашата mezuzah случај е по желба : 1.Дојде во 5 Изборен Боја - Црна, Сива, Сребро, Злато, и Шампањ.Дојде во 5 Изборен Боја - Црна, Сива, Сребро, Злато, и Шампањ.✔️ ИЗДРЖЛИВИ - Метал Плута Направи На Врвот се Направи Тоа Многу Лесно Да се Одржи Сте Mezuzah scrollin На Mezuzah Случај и ВО & OUT, во кое било време и да ја направат рѓа-слободни.

Детални спецификации

Додатоци на производи