.

.

Klutch да се Зајакнат и Ладно Длето Set - 3-Компјутер.

Klutch да се Зајакнат и Ладно Длето Set - 3-Компјутер.

евалуација:

DEN 791.76
Од стока
Во магацинот

Изработени од термички обработени и најтврдокорните хром челик со полиран совети.Мек зафат чувари заштита на корисникот. 1in.x 12in.ладно длето. 3во.x 11in.electricians (или тротоарите) да се зајакнат. 4in.x 8 1/2in.тула да се зајакнат.На Klutch 3-Компјутер.Да се зајакнат и Ладно Длето Сет карактеристики тешки-должност chisels опремени со мек зафат штитници за заштита на корисникот.Изработени од термички обработени и најтврдокорните хром челик со полиран совети.Чување Тип : Никој, Удари (количина.) : 0, Chisels (количина.) : 3, Парчиња (количина.) : 3.

Детални спецификации

Додатоци на производи