.

.

uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевки 5mm OD 0.4 mm Дебелина на Ѕид 250mm Должина Лесна Права Цевка Цевка 2 Компјутери

uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевки 5mm OD 0.4 mm Дебелина на Ѕид 250mm Должина Лесна Права Цевка Цевка

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

[Материјал] - Направени на 304 нерѓосувачки челик за висока јачина, заварување-способност и долготрајна издржливост. [Површински Третман] - Заврши со полирање, која е мазна, оксидација отпор и отпорност на корозија. [Лесна Конструкција] - внатрешноста е мазна, без споеви и е на располагање во екструдиран структурни или влечени лесна нерѓосувачки челик круг цевка за прецизност апликации. [Тоа како да го Користите] - Според должината што треба, тоа може да бидат обработени со користење на професионална опрема.Освен тоа, може да се навој или заварени да ги задоволат вашите потреби. [Апликации] - Најчесто се користи во индустрија, брод модел, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, итн.Особено во живеат декорација и индустријата, како на пример, рамки, ракотворби, градинарство производи, огради, продавница фитинг и мебел.

Детални спецификации

Додатоци на производи