.

.

К&S Прецизност Метали 83011 Плоштадот Алуминиумска Цевка, 1/8 OD x 0.014 Дебелина на Ѕид x 12 Должина, 0.125 во OD, 1 компјутер, произведено во САД

К&S Прецизност Метали 83011 Плоштадот Алуминиумска Цевка, 1/8 OD x 0.014 Дебелина на Ѕид x 12 Должина, 0.125

евалуација:

DEN 128.64
Од стока
Во магацинот

1/8 инчи ширина x 12 инчи должина x .014 инчен дебелина.Одлично за нула градители, modelers, занаети, машина продавници и архитектонски апликации.Квадратен облик шуплива цевка.Алуминиум со природни заврши.

Детални спецификации

Додатоци на производи