.

.

uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевка 12mm OD 0.5 mm Дебелина на Ѕид 250mm Должина

uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевка 12mm OD 0.5 mm Дебелина на Ѕид 250mm Должина

евалуација:

DEN 203.76
Од стока
Во магацинот

[Материјал] - Направени на 304 нерѓосувачки челик за висока јачина, weldability и долготрајна издржливост. [Површински Третман] - Заврши со полирање, која е мазна, оксидација отпор и отпорност на корозија. [Лесна Конструкција] - површина е лесна и е на располагање во екструдиран структурни или влечени лесна нерѓосувачки челик круг цевка за прецизност апликации. [Тоа како да го Користите] - Според должината што треба, тоа може да бидат обработени со користење на професионална опрема.Освен тоа, може да се навој или заварени да ги задоволат вашите потреби. [Апликации] - Најчесто се користи во индустрија, брод модел, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, итн.Особено во индустријата во која живеат и декорација, како што рамки, ракотворби, градинарство производи, огради, продавница фитинг, мебел, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи