.

.

uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевка 6mm OD 0.5 mm Дебелина на Ѕид 300мм Должина 2 Компјутери

uxcell на 304 Нерѓосувачки Челик Круг Цевка 6mm OD 0.5 mm Дебелина на Ѕид 300мм Должина 2 Компјутери

евалуација:

DEN 160.32
Од стока
Во магацинот

[Материјал] - Направени на 304 нерѓосувачки челик за висока јачина, weldability и долготрајна издржливост. [Површински Третман] - Заврши со полирање, која е мазна, оксидација отпор и отпорност на корозија. [Лесна Конструкција] - површина е лесна и е на располагање во екструдиран структурни или влечени лесна нерѓосувачки челик круг цевка за прецизност апликации. [Тоа како да го Користите] - Според должината што треба, тоа може да бидат обработени со користење на професионална опрема.Освен тоа, може да се навој или заварени да ги задоволат вашите потреби. [Апликации] - Најчесто се користи во индустрија, брод модел, ракотворби, цевководи, механички структурни компоненти, итн.Особено во индустријата во која живеат и декорација, како што рамки, ракотворби, градинарство производи, огради, продавница фитинг, мебел, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи