.

.

Mangguoqishui 2GB/4GB/8GB 204Pin Трајни Коло Модул Одбор 800Mhz/1600Mhz Меморија Избегнува Корозија Бар Модули за Десктоп, Лаптоп 8GB-1600Mhz-DDR3(Десктоп)

Mangguoqishui 2GB/4GB/8GB 204Pin Трајни Коло Модул Одбор 800Mhz/1600Mhz Меморија Избегнува Корозија Бар Модули

евалуација:

DEN 895.20
Од стока
Во магацинот

❀ Сите модули се подложи на квалитетот за тестирање за да се обезбеди сигурен и сигурен перформанси ве Молиме да се провери поддржани меморија Спецификација на вашиот систем пред да ги купите за да се обезбеди компатибилност. ❀ Висок меморија брзина на 1600 MHz се зголемува брзината на вашиот компјутер и носи удобноста на вашиот живот. ❀ Високи перформанси Меморија надградба наменета за Десктоп PC / Компјутери.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Детални спецификации

Capacity:
2G/4G /8GB
Frequency:
800/1600MHz
Number of pins:
204pin
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!Package includes:
1PC x Memory Modules(A/B/C/D/E/F optional)
A:
2GB-800Mhz-DDR2(desktop)
B:
2GB-800Mhz-DDR2(laptop)
C:
4GB-1600Mhz-DDR3(desktop)
D:
4GB-1600Mhz-DDR3(laptop)
E:
8GB-1600Mhz-DDR3(desktop)
F:
8GB-1600Mhz-DDR3(laptop)

Додатоци на производи