.

.

XPG DDR4 D55 RGB 32GB (2x16GB) 3600MHz PC4-28800 U-DIMM 288-Игли Десктоп Меморија CL18-22-22 комплет Црна (AX4U360016G18I-DB55)

XPG DDR4 D55 RGB 32GB (2x16GB) 3600MHz PC4-28800 U-DIMM 288-Игли Десктоп Меморија CL18-22-22 комплет Црна (AX4U360016G18I-DB55)

евалуација:

DEN 3527.76
Од стока
Во магацинот

СПЕЦИФИКАЦИЈА на ветер : 3200 MHz CL 16-20-20 3600 MHz CL 18-20-20 4133 MHz CL 19-23-23 4800 MHz CL 19-26-26 (Екстремни Верзија) 5000 MHz CL 19-28-28 (Екстремни Верзија) Капацитети : 3200 MHz да 4133 MHz Боја : RGB контролира од XPG RGB Sync (Download е потребно).Компатибилен со RGB софтвер од главните плоча производители.Напон : 1.2 V – 1.5 V Гаранција : Ограничено Траење.XMP Прилагодување : Да се кандидира на рекламира брзина, ве молиме да го прилагодите вашиот XMP поставките за профилот во bios-от.Пред-прилагодете го профилот треба да бидат достапни кога ќе го внесете вашиот XMP menu (мени) во bios-от.D50 ram меморија спортови цврсто изградени 1.95 мм-дебел метал на heatsink за побрзо топлина дисипација.Направени со висок квалитет чипови и Пхб, D50 ram меморија обезбеди крајна стабилност, сигурност и издржливост.

Детални спецификации

Додатоци на производи