.

.

DDR4 25600S PC4 3200 8GB SODIMM, DDR4-3200MHz PC4-25600 CL20 1Rx8 1.2 V Не-ECC 260 Pin Лаптоп Меморија Ram Модулот

DDR4 25600S PC4 3200 8GB SODIMM, DDR4-3200MHz PC4-25600 CL20 1Rx8 1.2 V Не-ECC 260 Pin Лаптоп Меморија Ram Модулот

евалуација:

DEN 850.80
Од стока
Во магацинот

✅【DDR4 8 GB 3200 MHz SODIMM RAM меморија 】PC4-25600, DDR4 3200 MHz, Unbuffered Двојна Ранг Не ECC 1.2 V 1 Rx8 CL22 memoria ram меморија, ќе се применуваат за AMD, Intel, Mac систем. ✅【Напредни Чипови】Сите DDR4 8 GB ram меморија се од Hynix / Samsung IC /Авторски и висок квалитет на ram меморија модул.Професионална компанија, високо-квалитетни материјали, повеќе гарантира квалитетот на производот. ✅【Стабилна и Издржливи】8 GB DDR4-3200 MHz Sodimm, 100% тестирани за стабилност, трајност и компатибилност.Ние ги тестираме сите овни пред пратката да се обезбеди оваа PC4-25600 ram меморија работи stably и нормално. ✅【Зголемува Перформансите на Системот】PC4 8 GB ram меморија, ќе се забрза вчитувањето пати, подобрување на систем за одговорност, и да се зголеми вашиот систем е способноста да се справи со поголема workloads.Топло совети : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп модел ги исполнува 8 GB 3200 25600 комплет, исто така можете да контактирате со нас за да бидете сигурни. ✅【Живот Услуга】Доживотна гаранција, бесплатна техничка поддршка.Исто така можете да контактирате со нас за да се обезбеди компатибилност.За било какви прашања, слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш со вас.

Детални спецификации

Додатоци на производи