.

.

Од клучно значење 32GB Kit (16GBx2) DDR4-2133 МТ/S (PC4-2133) CL15 двојна рангирана x4based ECC Регистрирани Серверот Меморија CT2K16G4RFD4213

Од клучно значење 32GB Kit (16GBx2) DDR4-2133 МТ/S (PC4-2133) CL15 двојна рангирана x4based ECC Регистрирани

евалуација:

DEN 3527.76
Од стока
Во магацинот

Повеќе брзина.Повеќе опсег.Повеќе ефикасни.Намалена потрошувачка на енергија @ 1.2 V. За вмрежување, cloud computing, HPC, Биг Податоци и се повеќе и брзина е 2133 МТ/С Вашиот систем може да поддржува повеќе меморија конфигурации врз основа на густината, количината и типот на мемориски модули инсталиран.Ве молиме видете ја документацијата за вашите специфични систем и се сеќавам Регистрирани & Unbuffered меморија не може да се меша / Load Намалена DIMM е не може да се меша со стандардни Регистрирани DIMM е.

Детални спецификации

Додатоци на производи