.

.

Kuesuny 4GB Kit (2x2GB) DDR2 800MHz DIMM PC2-6300 PC2-6400 1.8 V CL6 240-Pin Unbuffered Не-ECC UDIMM Десктоп RAM Меморија Поддржува Dual Channel

Kuesuny 4GB Kit (2x2GB) DDR2 800MHz DIMM PC2-6300 PC2-6400 1.8 V CL6 240-Pin Unbuffered Не-ECC UDIMM Десктоп

евалуација:

DEN 376.56
Од стока
Во магацинот

Пред купувањето, ве молиме осигурајте се дека вашиот компјутер ram меморија модел, max ram меморија и ram меморија, слот.Пред инсталацијата, ве молиме избришете конекција слика нежно со гумичка. 【Модел】4 GB Комплет 2 X 2 GB DDR2 800 MHz PC2-6300 / (PC2-6300 U) PC2-6400 / (PC2-6400 U) DDR2 800 (240 PIN) - DIMM, Работна Меморија. 【HI-Q Чип и Строго се Тестираат】Опширно тестирање на компоненти и функцијата ниво.Се обезбеди квалитетот на секоја ddr2 pc2-6400 DIMM RAM меморија. 【Компатибилност】Компатибилен со (не ограничувајќи се на) Acer, Alienware, ASRock, ASUS, Dell, DFI, Fujitsu, Портал, Gigabyte, HP, HP Compaq, Intel, Lenovo, LG, MSI, Panasonic, QNAP, Samsung, Sony, Supermicro, Synology & Toshiba Десктоп Компјутер Модели.

Детални спецификации

Додатоци на производи