.

.

Corsair Vengeance RGB Про 32GB (2x16GB) DDR4 3000 (PC4-24000) C16 Десктоп Меморија – Црна

Corsair Vengeance RGB Про 32GB (2x16GB) DDR4 3000 (PC4-24000) C16 Десктоп Меморија – Црна

евалуација:

DEN 3503.76
Од стока
Во магацинот

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Динамичен Мулти-Зона RGB Осветлување : 10 Ултра-светли RGB Led диоди по модул.Ја преземат контролата во CORSAIR i CUE софтвер и синхронизација на lightingwith други CORSAIR RGB производи, вклучувајќи CPU кулери,тастатури и фанови.Сопствени Перформанси PCB обезбедува највисок сигнал квалитетот на најголемата ниво ofperformance и стабилност.Цврсто Прикажан Меморија : Внимателно прикажан Идентичен за продолжен overclocking потенцијал.Максимален пропусен Опсег и Тесни Време на Одговор Оптимизиран за врв изведба на најновата Intel и AMDDDR4 плочи.не Бара дополнителни жици или кабли за чиста и лесна инсталација.Максимален пропусен опсег и тесни време на одговор Оптимизиран за најновите AMD и Intel DDR4 матични плочи.Поддржува XMP 2.0 : ЕДЕН bios-от подесување е за сите што е потребно за да го поставите вашиот меморија на својата идеална перформанси поставки, за оптимални перформанси.

Детални спецификации

Додатоци на производи