.

.

Жените Мода Долг Ракав Цврст Боја Маскирани Долго Надолу Памучна Јакна Грб Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A34

Жените Мода Долг Ракав Цврст Боја Маскирани Долго Надолу Памучна Јакна Грб Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A34

евалуација:

DEN 1431.12
Од стока
Во магацинот

Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, исто така, со долги здолништа и јога панталони.Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно.◎ Тоа е супер меки со еластичен, лесни, дише материјал што го прави тоа поудобно на кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи