.

.

Жените Мода Долг Ракав Цврст Боја Маскирани Долго Надолу Памучна Јакна Грб Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A34

Жените Мода Долг Ракав Цврст Боја Маскирани Долго Надолу Памучна Јакна Грб Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A34

евалуација:

DEN 1431.12
Од стока
Во магацинот

◎ Тоа е супер меки со еластичен, лесни, дише материјал што го прави тоа поудобно на кожата.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, исто така, со долги здолништа и јога панталони.Оваа дажба на материјали е дадена и е флексибилна и со смирувачки карактер, не е премногу тешка, но издржливи.цвет жените јакна со качулка на жените јакна црвено жените јакна розова жените јакна жените јакна жените јакна топлина жените јакни царинење жените јакна вода доказ жените јакна руно жените јакна жените јакна жените јакна 3 кај жените јакна жените јакна долго жените јакна жените јакна жените јакна жените јакна правец на прекинувач жените јакна царинење жените јакна бели жени јакни палто мода жените јакни палто мода жените јакни мода палто со џебови.жените јакни палто мода плус големина жените јакна лесни жени јакна лесни жени јакна лесни обичните жени јакна лесни летни жените јакна лесни памук жените јакна лесни повик отворен фронт на жените јакна лесни жан жените јакна лесни опремени жените јакна лесни плус големина жените јакна лесни правец на прекинувач жените јакна лесни кожа.Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно. ◎ Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима ◎ Пол : Жените ◎ Повод : Секојдневниот, Хоби, Работа, Отворено ◎ Шаблон Тип : Цврсти ◎ Стил : Слободно ◎ Ракав Должина : Долги Ракави ◎ Одговара : Одговара На Големината ◎ Дебелина : Стандард ◎ Миење : Машина За Миење, Не Кајгана ◎ Она Што Ќе Добиете За : 1 X Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи