.

.

Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло, Лимфна Дренажа Ѓумбир Масло, Слабеење на Стомакот Ѓумбир Масло, Ѓумбир Етерични Масла за Оток и Болка, Грижа за Кожата (10ML/Шише, 3Bottle)

Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло, Лимфна Дренажа Ѓумбир Масло, Слабеење на Стомакот Ѓумбир Масло, Ѓумбир Етерични

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

Држава : Течност. 【Безбедно и Ефикасно】Користи за навлажнувачки, затегнување, за нега на кожата, масажа во lavipeditum, Gua Ша третман, БАЊА, бања, масажа и др.Нега : нозете, задникот, вратот, тело, итн.Можете да ја стави во овлажнител или вода или користете етерични масла за масажа на телото.Нето : 10ml/30ml. 【Опсегот на Употреба】Ѓумбир Масла е добро познат како затоплување масло утешува кожата, телото и умот, која во голема мера се користи во масажа и ароматерапијата апликации како што тоа ги смирува и го намалува чувството на стрес, тага, анксиозност чувствата, безволност, нервоза, вртоглавица и замор и сл. 【Тоа како да го Користите 】се Применуваат на производот во папокот и оставете ја да се апсорбира да се постигне ефект на слабеење.Тоа е за надворешна употреба само, безбедно и слободни од страна ефект, но потребно е време за да стапи на сила, се препорачува да се користи континуирано повеќе од 3 месеци. 【Билни Формула 】Направени на Џинџер екстракт & маслото од Јојоба, Стомакот Дренажа Ѓумбир Масло тонови лабава кожа и се протегала знаци против нерамна целулитот-исполнет кожата.Тоа може да го намалите стресот, подобрување на тенот, се грижи за кожата, и да се постигне ефект на слабеење.

Детални спецификации

Додатоци на производи