.

.

Многу Peri Маска - 2022 Популарната Боја Дише Маска за Жените, 10pcs (Стил G)

Многу Peri Маска - 2022 Популарната Боја Дише Маска за Жените, 10pcs (Стил G)

евалуација:

DEN 359.52
Од стока
Во магацинот

Она што е Многу Peri?Pantone, меѓународен авторитетен боја агенција, официјално е соопштено од популарната боја на 2022-зимзелен сина (Многу Peri).Оваа нова боја родени под посебна позадина, нежна и пријатна визуелен ефект е око-фаќање.Изработени од не-плетени ткаенини и meltblown ткаенина.Не-иритирачки, меки и удобни.Користење на не позиционирање печатење процес на технологија и нашите маски користи мода роман модели.Еластична уво јамка, лесно да се носат и без притисок да ушите.Обезбедување на клиенти со висок квалитет на услуги е наша цел.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.

Детални спецификации

Додатоци на производи