.

.

Под Око Маска, 40 Пара Серум Око Маска Гел Под Око Закрпи Преносни Закрпи за Нега на Кожата на Кожата Кревање Зацврстување Навлажнувачки Око Печ Око Маска за нега на ?

Под Око Маска, 40 Пара Серум Око Маска Гел Под Око Закрпи Преносни Закрпи за Нега на Кожата на Кожата Кревање

евалуација:

DEN 333.36
Од стока
Во магацинот

Кожата Навлажнувачки : под око закрпи се навлажнувачки кожата, под око закрпи за подуени очи да може ефективно да придавам влогови и хидрат око кожата, го надополнува влага на кожата.Окото гел печ ќе ја врати еластичноста и цврстината на вашата кожа, лесно да се користи.На гел за око закрпи помош за подмладување на очите за совршен навремено мазнење.Грижа за Кожата Околу Очите : под око маска за подобрување на е униние, око печ може да го негуваат око кожата, под око гел влошки се грижи за кожата околу очите, и значително подобрување на униние на очите.

Детални спецификации

Item Type:
Eye Mask
Package List:
80 x Eye Mask (40 Pairs) :
1 x Tweezers :

Додатоци на производи