.

.

uFresh Пареа Око Маска: 10 Лист Unscented, Graphene-Филм Пареа Око Маска за Главоболка Олеснување, Стрес Олеснување, Око Замор Олеснување, Темно Круг Грижа, Око Подпухналост Одмо

uFresh Пареа Око Маска: 10 Лист Unscented, Graphene-Филм Пареа Око Маска за Главоболка Олеснување, Стрес Олеснување,

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Graphene пареа топла облога за око маска На десет пакет за еднократна употреба сет на graphene-филм пареа око-маски, користејќи нови технологии и материјали за да го активирате состојки за да се промовира циркулацијата на крвта, го надополнува влага, ублажување на главоболка и стрес, олеснување на око замор, подобрување на суви очи и темни кругови, да се релаксираат на умот, и да помогне со спиење релаксација.Маска брзо ќе го надополнува око влага и да се емулира жешка пролет бањата за олеснување на суви очи и темни кругови.Погодност : без разлика Дали е ден или ноќ, се соочува со екран на сите-ден, континуирана работа, досаден бизнис патувања или патување, тоа е лесно да се користи и практично да се донесе на еднократна употреба око маска каде и да одите.Релаксација : комбиниран постојана топлина и влага промовира циркулацијата на крвта околу очите, ги ублажува око замор, и обезбедува главоболка и стрес олеснување предизвикани од постојана работа или дигитален екран употреба.Спиење Помош : На топло, температурата може да се намали напнатоста и да се промовира спиење релаксација.

Детални спецификации

Додатоци на производи