.

.

Larse Деликатна Чипка Applique Перат и Еднократно Устата Face_Mask за Возрасни

Larse Деликатна Чипка Applique Перат и Еднократно Устата Face_Mask за Возрасни

евалуација:

DEN 237.36
Од стока
Во магацинот

100% пари назад, ако не сте задоволни со оваа точка.ергономски и удобно, овозможувајќи ви да дишат без проблеми.Ви даваат грижете се-бесплатен по-продажбата на гаранција презентирање на вас со различни карактеристични услуги!.Памук face_mask, те штити од прашина, ветер, загадувањето, чад итн.Убава аниме модели се толку симпатична и да ви око-catching Size : 19cm X14cm Package Содржина : 1 × face_mask Material : Lace Perfect за наместо на расположливиот respira'tor, ова face_mask е обновливи дека ќе може да се мијат со тоа директно.Сите предмети ќе бидат проверени и добро спакувани пред превозот.Анти-прашина, анти-мирис; перат и еднократно.На mouth_mask е доволно широка за да се покријат носот, устата и лицето, обезбедување на вас совршена заштита.Тоа е идеален за луѓето со алергии на полен, сликарство, косење, столарија, трчање, велосипедизам, пешачење, скијање и други активности на отворено.Анти-прашина - Од носење, може да биде заштитен од прашина, мали честички во воздухот, поленот и многу повеќе.Перат и Еднократно - Помалку отпор на воздухот, без да влијаат на филтрирање ефект, намалување на влагата, кондензација и подобрување на удобност.Искрен Ветување - може да се купи со доверба.Широка Примена - Обложени анти-статички филтер структура, која филтри прав, полен, чад и други воздушни честички.

Детални спецификации

Додатоци на производи