.

.

Eyelid Печ, Постепено се Растворени Продираат Брзо Лист-форма Око Практични за Намалување на Темните Кругови

Eyelid Печ, Постепено се Растворени Продираат Брзо Лист-форма Око Практични за Намалување на Темните Кругови

евалуација:

DEN 237.36
Од стока
Во магацинот

се лесно да око замор. Долготрајната употреба на компјутер, гледајќи ТВ форма.Обезбедување на хранливи материи и влага е потребно.На екстракти од хартија може отпадот по употребата, но за нашите колаген око маска, повеќето од неговите екстракти ќе се апсорбира директно и целосно страна на вашата кожа.Има добри својства на намалување на темните кругови, отстранување на подпухналост, зачувување на влага, спречување и рафинирање на стареење и мазнење на winkles.Тоа е подобро отколку хартија маска.Лист-форма око, главно се состои од природни екстракти, прочистена вода и колаген.Карактеристики : лист-форма око, главно се состои од природни екстракти, прочистена вода и колаген. Неправилна исхрана, прекумерното пушење лица. Женскиот менструален циклус.Обезбедување на хранливи материи и влага е потребно. Долгорочни читање, пишување, возење, итн.Се препорачува да користите за долго време. 109g Quantity : 10pcs Suitable Толпата : 1. Избегнувајте користење на sunburne.Слива екстракт. Stria очи, очи, црно око, око замор. Недостатокот на сон, живот без законот кој често се остане цела ноќ.Има добри својства на намалување на темните кругови, отстранување на подпухналост, зачувување на влага, спречување и рафинирање на стареење и мазнење на winkles.

Детални спецификации

Додатоци на производи