.

.

Црна Кора Исклучување на Лицето Маска - 3-во-1 Blackhead Бамбус Јаглен Смена Маска со Чајно Дрво Серум & Апликатори Четка - Прочистувачките Длабоко Чистење Маска за Акни, Bl

Црна Кора Исклучување на Лицето Маска - 3-во-1 Blackhead Бамбус Јаглен Смена Маска со Чајно Дрво Серум & Апликатори

евалуација:

DEN 358.80
Од стока
Во магацинот

КВАЛИТЕТОТ МОЖЕ да ВЕРУВААТ ВО : Направен со сите природни состојки, вклучувајќи аква, глицерин, и физички активниот јаглен, нашите лицето маска е сосема безбедно да се користат за светли, јасни кожата.Тоа е направено на меки силиконски состав кој е идеален за течни лицето маска апликации.Погоден за жените и мажите кожата на лицето, за професионална и домашна употреба.НАМАЛУВАЊЕ & ИСЦЕЛУВАЊЕ : По отстранувањето на кора-off маска, ќе се применуваат на серум за помош во mending и разрешување на зацрвенета кожа, како и намалување на големи пори и одржување на лицето мека и сјај.Тоа ќе помогне да се прочисти и светли кожата.КОЖАТА ПРОЧИСТУВАЧКИТЕ И ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : Содржи моќен бамбус екстракти кои ефикасно се отстрани нечистотијата, се намали порите и вишокот на масла, спречување на blackheads и затегнување на кожата за почиста, појасни, и младешки изглед.Применуваат Чајно дрво серум потоа, за уште подобро бенефиции.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА : Нашата blackhead смена маска е натоварена со природен и безбеден состојки и е погодна за сите типови на кожа.За подобри резултати, користете го редовно двапати неделно.ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ BLACKHEAD СМЕНА : Примена на мали слоеви на нашата црна кора-off маска со помош на силиконски апликатори поставите работи длабоко да се отстрани blackheads, загадувачи и вишокот на масло.

Детални спецификации

Додатоци на производи