.

.

Моден Лицето маска со дизајни,Обновливи Лицето Маска Balaclava Перат Отворено Нос Уста Маска

Моден Лицето маска со дизајни,Обновливи Лицето Маска Balaclava Перат Отворено Нос Уста Маска

евалуација:

DEN 117.12
Од стока
Во магацинот

еден добро се вклопува за повеќето. ❤ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН - Ергономски намалување на носот и брадата, Носот Жица покрие со 3 D дизајн дише Обновливи лицето маска,Моден Стил Лице Заштита со HD печатење.Ако сте во потрага за стилски и практични маска, не двоумете се повеќе! ! ! ● Поставување на 1 крпа маски со 2 Филтри ● обновливи маска е Една големина одговара на Повеќето.Машина За Миење/Рака Мие.Имајте затоплување и безбеден за вас!.Полиестер Смеса.

Детални спецификации

Додатоци на производи