.

.

Felps СОС Екстремни Заврши Анти Гума за Полнење

Felps СОС Екстремни Заврши Анти Гума за Полнење

евалуација:

DEN 2854.32
Од стока
Во магацинот

Felps СОС Екстремни Заврши Анти Гума за Полнење На СОС Третман линија оживува структурата на осетливи на косата, заштита и зајакнување на косата влакна.Со Moringa и Argan масло, Ензимски Keratin и Компир Мед дека реконструкција на внатрешната маса на послабите коса и со штета од страна на надворешни aggressions и rubbery.Идеален за хемиски третирана коса.Содржи : Шампон С. К. С. Reconstructor клима уред С. К. С. Reconstructor Третман Маска S. O. S Апликација : се Применува Шампонот на влажна коса, масажа и исплакнете.По миењето на косата со шампон, се применуваат клима уред масажа на должината на косата.Исплакнете.Со чиста и влажна коса, се применуваат Маска, glossing на косата.Оставете го тоа за 5 до 10 минути.Исплакнете и заврши како што сакате.Резултат : Ревитализираат и посилна коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи