.

.

Поставете A12 Bibury Coln Glu C Генералот 10 Коса Pro од Watsons H2O Зголеми DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете Бесплатно Домати Лицето Маска]

Поставете A12 Bibury Coln Glu C Генералот 10 Коса Pro од Watsons H2O Зголеми DHL EXPRESS Со Thaigiftshop [Добиете

евалуација:

DEN 1648.08
Од стока
Во магацинот

➤ Оваа група се вклучени со : Bibury Coln Glu C Генералот 10 30 Таблети Тројно Враќање Додаток X3 Анти Стареење на Кожата да Изгледа Помлада.По shampooing, нежно туп сува коса со крпа и се применуваат соодветен износ на коса серум рамномерно врз вашата коса.Поттикне и стимулира кожата од вредност светска класа.Не повеќе, а не помалку.Совршена комбинација за совршен резултат и Совршен контра рамнотежа.Содржина : 100ml/кутија.Бесплатно следење на број со Изразат испорака. ➤ Место на Потекло : Тајланд. Бесплатно следење на број со Изразат испорака.Совршено се врати и да се заштити кожата возраст за здрава и младоста на кожата од во рок; блесок, неспокојот, помлад изглед.Секоја таблета содржи правото и потребната количина за да се обезбеди највисок ефикасни докажани резултат.Нема потреба да се измијат.Насоки : се Применува соодветен износ на Коса Серум на сува коса за израмнување и интензивен сјај на косата. ➤ Матичен Број : 10-1-6100064741.Матичен Број : 10-1-6100064741.За поздрава што може да се види од кожата, ноктите и косата.Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL Express (5-7 Дена). ➤ Коса Pro од Watsons H2 O Зголеми опсегот отклучува моќта на Alariance AD tgat remodels коса насоки со амино киселини за заштита и непречено непослушните коса, додека увозот на долготрајни влага.

Детални спецификации

Додатоци на производи