.

.

AMOSTIMELINE Cirugia Capilar Формалдехид Бесплатна Поправка на Косата Третман со Сулфат Слободни Шампон & Коса Хирургија Третман-се Обновува Оштетената Коса,Анти Frizz за Нега на

AMOSTIMELINE Cirugia Capilar Формалдехид Бесплатна Поправка на Косата Третман со Сулфат Слободни Шампон & Коса

евалуација:

DEN 502.80
Од стока
Во магацинот

Единица брои тип : Унца. ?Косата е измазнети до 60%, од третман модифицира скршени capillary структура, кршење на бран и менување на својот природен состав за да се постигне помеко коса.?Збогум Keratin - Здраво Губење На Операција?Развиена од страна на убавината експертите Тоа е слободен формалдехид зацврстување на косата третман за оние кои страдаат од тешки frizz и има пријатен мирис.Предности НА Косата Хирургија : ?Косата може да се мие само истиот ден доколку гостинот сака, иако тоа не е правило да чекаат три дена како keratin третмани, препорачливо е да се задржи на лекување во контакт со влакна, за колку е можно подобар резултат. ?Коса е повеќе податлив намалува бран, и ја губи frizz која нуди лице на олеснување на лесно да се чешла, до точка на намалување на употребата на фен и пегла.За трајни ефекти препорачуваме користење на рамна железо или губење на straightener.

Детални спецификации

Додатоци на производи