.

.

Revlon Ултра Волумен На Маскара, Blackest Црна

Revlon Ултра Волумен На Маскара, Blackest Црна

евалуација:

DEN 138.00
Од стока
Во магацинот

#001 Blackest Црна.Климатизација, грутката се слободни volumizing маскара.Уникатен Lash Plumping Четка дизајниран со тројно градини да се одржи формула за максимална јачина на звук.Долги и кратки влакната на четката се елиминира грутки.Достапни во водоотпорен и не водоотпорен формули.

Детални спецификации

Додатоци на производи