.

.

Dejavu Fiberwig Ултра Долги и Ситни Снајперист Маскара Сет, Чисто Црна

Dejavu Fiberwig Ултра Долги и Ситни Снајперист Маскара Сет, Чисто Црна

евалуација:

DEN 600.00
Од стока
Во магацинот

На Eyelash Филм Технологија палта индивидуални lash и влакна заедно во една мазна, грутката-слободен филм, продолжување на трепките да се долго, одделени "false lash" заврши.На дупка со-доказ, шушка-доказ филмот е на база на вода формула, дека repels масло, пот, солзи, и триење, елиминирање грижи на Панда Очи во текот на денот!.Единствена формула апсорбира топла вода, дозволувајќи им на филмот за да се слајд лесно да го исклучите вашиот трепките само со нежна масажа, спречување на оштетување на природните трепките и деликатна очите.

Детални спецификации

Додатоци на производи