.

.

Clinique големо Влијание Волумен Маскара Екстремни Црна за Жените, 0.4 Унца

Clinique големо Влијание Волумен Маскара Екстремни Црна за Жените, 0.4 Унца

евалуација:

DEN 369.60
Од стока
Во магацинот

Траен, lash-volumizing маскара дека lusciously plumps до трепките без мерење на нив надолу.Пигмент-подобрување состојки се создаде богата, интензивни бои, така што тоа е лесно buildable да се постигне изгледот што го сакате.Кој е преголеми volumizing четка, тоа што се преобразува трепките од казна и слабо да се прекрасни и со задебелени букви.

Детални спецификации

Додатоци на производи