.

.

Tarte Среќен Маскара Мора да се Haves Трио Одмор Подарок Сет:: МОРЕ Сурфер Навивам Volumizing Маскара, Светло, Камера, Трепките 4-Во-1 Вегетаријанска храна, Маскара, Големо Его М

Tarte Среќен Маскара Мора да се Haves Трио Одмор Подарок Сет:: МОРЕ Сурфер Навивам Volumizing Маскара, Светло,

евалуација:

DEN 544.32
Од стока
Во магацинот

ПРАЗНИК МОРА да се HAVES : Овој празник подарок маскара трио сет вклучува МОРЕ Сурфер Навивам Volumizing Маскара, Светло, Камера, Трепките 4-Во-1 Маскара, и Големото Его на Маскара.БЕСТЕЖИН ВОЛУМЕН : МОРЕТО Сурфер Навивам Volumizing Маскара е напор lash-укинување начин на живот маскара која обезбедува sweatproof, бестежин волумен да се исчисти вашиот lash игра.ШУШКА-СЛОБОДЕН НОСАТ : Светла, Камера, Трепките 4-Во-1 Маскара е вегетаријанци маскара кој доставува до 35% зголемување во навивам додека, исто така, издолжување, volumizing, и климатизација удари со камшик, за период до 24 часа на дупка со-доказ, шушка-слободен носат.ЦЕЛОСНО НАТОВАРЕН ТРЕПЕТ : Големото Его на Маскара е ултра-црна вегетаријанска маскара дека лифтови вашиот удари со камшик и обезбедува целосно натоварен трепет за до 16 часа.МИР НА УМОТ ФОРМУЛА : Оваа група е слободна на parabens, phthalates, минерални масла, сулфати SLS & SLES и triclosan.Тоа е, исто така, глутен-слободни и суровост-слободни.

Детални спецификации

Додатоци на производи