.

.

Најк Мажите Дпи-Одговара Трага Кратки Ракави, T-Shirt

Најк Мажите Дпи-Одговара Трага Кратки Ракави, T-Shirt

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Памук/Полиестер Смеса.Машина За Миење.Џерси ткаенина се чувствува мека и мазна против вашата кожа.Тоа карактеристики Дпи-ОДГОВАРА технологија за да ви помогне да остане сува и удобно. 52-60% памук/40-48% полиестер.Машина за миење.На Најк Трага Дпи-ОДГОВАРА Т-Маица обезбедува непречено удобност што очекувате од трчање tee.Тоа се одликува со зголемена графички, славејќи работи на карпести патишта.

Детални спецификации

Додатоци на производи