.

.

Беснило Свеста Забава Извршете - Смешно ТВ Комедија Работи T Кошула

Беснило Свеста Забава Извршете - Смешно ТВ Комедија Работи T Кошула

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

100% Памук.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Ексклузивно Т Кошула од Подземни Печатење, Печатени и Дизајниран во САД.Унисекс одговара дека е Совршен за Мажите и Жените.Голем плус на секое гардероба.Машина перат (Ние ви препорачуваме да се мијат внатре кон надвор за подолго траење печатење).Одлично за Божиќ подароци, родендени или само да се третираат во голема графика, tee.Prefect за тв фанови и да им помогне шири свеста на беснило!.Печатени на Тешки Памук Tee - 5.3-6.0 мл., пред-shrunk 100% памук.Хедер и неонски бои се 50/50 памук/полиестер, Антички хедер бои и Спорт Греј се 90/10 памук/полиестер, Пепел е 99/1 памук/полиестер. 100% Гаранција за квалитет, Достапен во S - 3 XL Оваа tee работи точно за големина и е пре-shrunk.

Детални спецификации

Додатоци на производи