.

.

Адамс Производство на Мажите Адамс Судијата Кошарка Raglan Кратко Sleeve Кошула

Адамс Производство на Мажите Адамс Судијата Кошарка Raglan Кратко Sleeve Кошула

евалуација:

DEN 603.36
Од стока
Во магацинот

Сива и црна судијата службен дизајн.Вклучува јамка за lanyard и свирче.Underarm и вратот отвори за воздух движење.Удобноста одговара за максимално движење способност.Службен судијата кошула за повеќето спортови.

Детални спецификации

Додатоци на производи