.

.

Мир Ресурси Проектот Еманципира Себе си од Ментално Ропство - Никој, Но Самите себе Може да се ослободи Нашите Умови - Магнетни Браник Налепница/Decal Магнет (7 X 1.75)

Мир Ресурси Проектот Еманципира Себе си од Ментално Ропство - Никој, Но Самите себе Може да се ослободи Нашите

евалуација:

DEN 1279.20
Од стока
Во магацинот

Жив Боја на Долго-Траен, Сите Временски услови Отворено Одделение Винил.Произведено во САД.Флексибилни магнет поддршка.Го завршиме овој магнет на вашиот автомобил, шкафче или поднесување кабинет - лесно on и off!.Лесно да се промовира и да се изразат оваа популарна позитивна порака со отстранлив магнетни налепница!Декорација на било магнетни површината со овој трајни отворено одделение винил налепница со флексибилни магнетни поддршка - сонцето и отпорни на вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи