.

.

Мир Ресурси Проектот Една Љубов - Магнетни Браник Налепница/Decal Магнет (4.75 X 3)

Мир Ресурси Проектот Една Љубов - Магнетни Браник Налепница/Decal Магнет (4.75 X 3)

евалуација:

DEN 1804.80
Од стока
Во магацинот

Жив Боја на Долго-Траен, Сите Временски услови Отворено Одделение Винил.Произведено во САД.Флексибилни магнет поддршка.Го завршиме овој магнет на вашиот автомобил, шкафче или поднесување кабинет - лесно on и off!.Лесно да се промовира и да се изразат оваа популарна позитивна порака со отстранлив магнетни налепница!Декорација на било магнетни површината со овој трајни отворено одделение винил налепница со флексибилни магнетни поддршка - сонцето и отпорни на вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи