.

.

BSG Студент Возачот Магнети / 3 Pack / 12 ЦРВЕНО Винил Возило Магнетни Возачи Образование Знак Сет

BSG Студент Возачот Магнети / 3 Pack / 12 ЦРВЕНО Винил Возило Магнетни Возачи Образование Знак Сет

евалуација:

DEN 1507.20
Од стока
Во магацинот

Ние сме биле во бизнисот за над 15 години, ние имаме искуство, и ќе се приоритет #1! ПРЕВОЗОТ : Сите предмети се испраќаат во рок од 1 работен ден.Умре сече од премиум винил.Ве молиме посетете ја нашата e-bay продавница да ги видите сите претходно направени дизајни што имаат да понудат.СЕТ ОД 3 - Еден За Секоја Страна и на Задниот дел.Ве молиме разгледајте го големина во листата на информации* ПРИЛАГОДУВАЊЕ : Ако сакате различна големина, боја, стил, итн.Магнетни Знак Decals направени од црни букви кои совршено ги комбинира со различни жолта позадина правењето на тоа може да се чита дури и на далечина.Нови дизајни додаваат дневно, па се пријавите често се или пратете на вашите барања во секое време. (Недела) не е работен ден) Сите decals се испраќаат во крути безбедно пликови или кутии и преку USPS Прва Класа Пошта со следење на# предвидено.порака нас и ние ќе се обезбеди цените и дизајн докази.Магнетите се одличен начин да го персонализирате вашето возило, за рекламирање на вашата компанија или само да ги предупреди другите за вашиот нов "студент возач".ЗНАЕТЕ ВАШАТА ПРОДАВАЧОТ : Ние се гордееме со она што ние го правиме и сакате на сите корисници да бидат задоволни.Ако за било која причина имате прашања, превозот прашања или проблеми со decal нас контакт и ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи