.

.

Жената Место е Насекаде - Мали Магнетни Браник Налепница/Decal Магнет (5.5 X 1.75)

Жената Место е Насекаде - Мали Магнетни Браник Налепница/Decal Магнет (5.5 X 1.75)

евалуација:

DEN 221.04
Од стока
Во магацинот

Жив Боја на Долго-Траен, Сите Временски услови Отворено Одделение Винил.Произведено во САД.Флексибилни магнет поддршка.Го завршиме овој магнет на вашиот автомобил, шкафче или поднесување кабинет - лесно on и off!.Лесно да се промовира и да се изразат оваа популарна позитивна порака со отстранлив магнетни налепница!Декорација на било магнетни површината со овој трајни отворено одделение винил налепница со флексибилни магнетни поддршка - сонцето и отпорни на вода.

Детални спецификации

Додатоци на производи