.

.

CablesAndKits - [10 Парчиња] Заштитените (STP) CAT6A 1 Нога Црна, Snagless Стартува Етернет Кабел, ПВЦ Јакна (cm), Чист Бакар, RJ45 Компјутер & Networking Печ Кабелот

CablesAndKits - [10 Парчиња] Заштитените (STP) CAT6A 1 Нога Црна, Snagless Стартува Етернет Кабел, ПВЦ Јакна

евалуација:

DEN 602.88
Од стока
Во магацинот

Cat6a STP (Заштитените) Ethernet Patch Кабел, пропусен Опсег : 550 Mhz, 26 AWG.Snagless Половина-мун го Подигнете.Јакна : PVC (CM); Заробени Чист Бакар Кабел; 50 Micron Контакт Злато Позлата.УЛ Наведени; Ro HS Согласност; за минлив исхемичен напад/ОВЖС во Согласност.Gigabit Подготвени (Наназад Компатибилен со Cat5e и Cat6 Апликации).CAT6 A Заштитените (STP) Ethernet Patch Кабли Стартува Чист Бакар Жица RJ45 26 AWG Нашите STP (Заштитените Извртени Пар) Стартува Категорија 6 A (Cat6 A) Ethernet Patch Кабли имаат украсениот чизми за да се спречи кабелот од фаќање кога го извади низ тесни простори.Изграден да трае, нашите високо квалитетни Ethernet кабли се чист бакар за максимална продуктивност и сигурност.Поединечно bagged и етикетирани во мало пакување, овие Cat6 A кабли се лесни за чување и должината и видот е лесно да се идентификува.Cat6 A 10 G каблирање обезбедува пренос на перформансите која ги надминува индустриски стандард Мачка.6 параметри и ја поддржува работата на 10 GBASE-Т над 100 метри.Cat6 A кабли се квалификувани за фреквенции до 500 MHz.Cat6 A кабли може да се користат за следниве апликации : 10 GBASE-T Ethernet 1000 BASE-TX Брз Етернет 1000 BASE-T (Gigabit Ethernet 100 BASE-TX Брз Етернет 10 BASE-T Ethernet 155/622 Mbps БАНКОМАТ 4/16 Mbps Токен Прстен 100 VG-Any LAN 100 Mbps TP-PMD.

Детални спецификации

Додатоци на производи