.

.

Cat6 1000Ft UTP Мрежен Кабел 550Mhz LAN Ethernet најголемиот Дел Жица 23AWG за Компјутери, IP Камери, Телефони

Cat6 1000Ft UTP Мрежен Кабел 550Mhz LAN Ethernet најголемиот Дел Жица 23AWG за Компјутери, IP Камери, Телефони

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

Дизајниран да се дистрибуираат податоци, глас и видео, кој 4-пар unshielded извртени пар кабел со вистински 23 AWG/0.57 mm солидна диригент.Секој од четири пара на кабелот има различни точниот број на пресврти по инч за да се минимизира crosstalk помеѓу парови, кои insures изведба со голема брзина Gigabit Ethernet.CAT6 4 Цврсти UTP Unshielded Извртени Пар > Исполнува или го надминува Категорија 6 спецификации > Gigabit Network Подготвени > Лесно се повлече кутија > Говорни и Податочни комуникации > Работи "FT" count печатени на кабел го прави мерење лесно.Должина 1000ft Бела Боја Жица Изградба ЦЦА - Бакар Облечени Алуминиум Заверена Трансфер го Оценувате 10/100/1000 mbps (1000 Base-T (Gigabit) Диригент 23 AWG/0.57 mm.Дизајниран да се дистрибуираат податоци, глас и видео, кој 4-пар unshielded извртени пар кабел со вистински 23 AWG/0.57 mm солидна диригент.Секој од четири пара на кабелот има различни точниот број на пресврти по инч за да се минимизира crosstalk помеѓу парови, кои insures изведба со голема брзина Gigabit Ethernet.

Детални спецификации

Додатоци на производи