.

.

Премиер-Линија 9023443 Лим Завртка, Само-Прислушување, Овална Глава Филипс, #12 X 1 во Одделение 18-8 Нерѓосувачки Челик, Пакување од 25

Премиер-Линија 9023443 Лим Завртка, Само-Прислушување, Овална Глава Филипс, 12 X 1 во Одделение 18-8 Нерѓосувачки

евалуација:

DEN 401.04
Од стока
Во магацинот

Глава Тип : Овална глава филипс.Дијаметар & Должина : #12 X 1 инч.Се користи за да се закачите на лим со други тенок метал, дрво или друг материјал.Остар зашилен врв.Пилот дупка треба да се пре-drilled.На теми на лим завртки се дизајнирани да се повлече два материјали цврсто заедно.Кога приложување метал на дрво, тоа е особено важно да се пред-ударна дупка.

Детални спецификации

Додатоци на производи