.

.

#14 Метал Кров Завртки(250) Завртки x 2 Ivy/Зелена Шума Хексадецимален Главата Лист Метален Покрив Завртка. Само Почеток/Допирање на Метална да Дрво Лим обвивка Завртки -E

14 Метал Кров Завртки(250) Завртки x 2 Ivy/Зелена Шума Хексадецимален Главата Лист Метален Покрив Завртка.

евалуација:

DEN 1054.80
Од стока
Во магацинот

Овие метал-да-дрвени завртки се дизајнирани да се користи на било кој метал покриви или обвивка проект каде што 2 инчен кров завртки се потребни : Инсталирање на кров на една куќа, тремот, авион хангар, барака, пол штала, продавница, штала или се потпреме-да.АБЦ - Ivy Зелена; Земјоделско-Метал Снабдување - Зелена Шума; Америка Најдобри Обвивка - Зелена Шума; Atas Internat.

Детални спецификации

Додатоци на производи