.

.

На Hillman Група 41038 Хексадецимален за Миење Главата Дупчиња Лим Завртка, 14-Инчен x 3/4 Инчи, 50-Пакет

На Hillman Група 41038 Хексадецимален за Миење Главата Дупчиња Лим Завртка, 14-Инчен x 3/4 Инчи, 50-Пакет

евалуација:

DEN 196.08
Од стока
Во магацинот

Лим завртки се дизајнирани за обединување на тенки парчиња на метал да дрво.Одлично за општи поправка околу куќата.Оближена Со Цинк.Земја на Потекло : сад.Опис на производот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.Од Производителот Овие лист метални навртки, или прислушување завртки, се многу разноврсна и се користи за да се прикачени метал, дрво, fiberglass, и пластика.Остри теми подготви материјал заедно и да се обезбеди безбедна задржете.Лим завртки се целосно навој со остар точка.

Детални спецификации

Додатоци на производи