.

.

Papernet 410945 Небесен Мека Посебни Лицето Ткиво Рамно Поле, Бела, 2-Ply, 8 x 8, 100 Листови За Кутија, 30 Кутии По Случај, Пакет на 3000

Papernet 410945 Небесен Мека Посебни Лицето Ткиво Рамно Поле, Бела, 2-Ply, 8 x 8, 100 Листови За Кутија, 30

евалуација:

DEN 1132.80
Од стока
Во магацинот

100 Листови За Кутија, 30 Кутии По Случај, Кутија Од 3000. Екстра мек Рамен кутија трае помалку простор Идеален за биро врвот. 2-ply, абсорбента, мека и силна.Домот Сина Облачно време дизајн на БУТИК кутија.Небесниот Мека е премија за Лицето Ткиво дека дава мекост ќе бараат.Домот Сина Облачно време дизајн на БУТИК кутија го подобрува било оркестарот.Се чувствуваат Небесното разлика.Небесниот Избор Двоен Слој производи се направени од две-plies ги спои во една, да обезбеди потешки ply што ја нуди истата луксузен изглед, сила и мекоста на две-ply.Двоен Слој нуди одлични перформанси, додека намалување на трошоците на користење и овозможува да се понуди супериорен производ додека да се реализираат значајни заштеди и на создавање додадена вредност.

Детални спецификации

Додатоци на производи