.

.

Автоматски Blssd/Плачат Ткиво Пакет-18pk

Автоматски Blssd/Плачат Ткиво Пакет-18pk

евалуација:

DEN 384.00
Од стока
Во магацинот

Пакет на ткиво е-мора да има објект во вашата чанта или џеб!Секој пакет од овие ткива вклучува 10 силен но сепак мека 3-ply ткива и Библијата стих Матеј 5 : 4 : "Блажени се оние кои плачат зашто тие ќе се утешат." Совршено цени за рекламирање материјали!Материјал : 3-ply Tissue Size : Пакет : 2 x 4" H, Ткиво : 8-1/8" SQPieces/Pkg : 18.

Детални спецификации

Додатоци на производи