.

.

PROHERB Сончање Крем за лице Прополис & 12 Билки Природен, Без конзерванс Додадени

PROHERB Сончање Крем за лице Прополис & 12 Билки Природен, Без конзерванс Додадени

евалуација:

DEN 628.80
Од стока
Во магацинот

Очила.Може да се користи како шминка база.Едноставен нега на кожата производ кој содржи прополис, мистериозен состојка произведени од страна на мед пчелите, а 12 билки.Moisturizes и омекнува кожата.Ја штити кожата, ја подобрува текстурата, и спречуваат иритација на кожата.SPF25 ПА++. 1.0 мл/ 30g, Направени во Јапонија.

Детални спецификации

Додатоци на производи