.

.

FIRMLEILEI Запечатување Печат Нордиските Правец и Запечатување Восок Печат Покана Подарок Печат Печат Главата Подарок Божиќ Покана DIY Декорација Занаети Канцелариски

FIRMLEILEI Запечатување Печат Нордиските Правец и Запечатување Восок Печат Покана Подарок Печат Печат Главата

евалуација:

DEN 1629.60
Од стока
Во магацинот

Издржливи и луксузни, лесно да се справи со, удобност да ја користите.Премиум Материјал : Запечатување марки се изработени од месинг, може да одговараат едни со други и, пренослив и лесно да го инсталирате, го замени различни пломби за различни запечатување потреби.Запечатување Печат : Идеален за разубавувањето и декорирање на картичката, плик, свадба, роденден, годишнина покани и сл.И тоа може да се избегне отворање furtively за важни документи и некои приватни информации.Широк Спектар на Употреба : Запечатување марки се погодни за декорација на документи, коверти, покани, scrapbooking, честитки, писма, подарок картички, scrapbooks, парцели, вино пакет, стакло, подароци виткањето итн.Боја : како shown Dimensions : круг со дијаметар од 3 cm, плоштад дијаметар 2.52 cm Packing : opp bag Applicable сценарија : свадба, училиште свеченото отворање, празнична плик подарок запечатување восок печат.

Детални спецификации

Додатоци на производи