.

.

Лепак Стапови, Опција Големина Брзо Поврзување на Термичка Стабилност Црна Боја, Лепак Пиштол Стапови Paintless Дент Поправка Комплет за Топла Пиштол(11 * 200mm)

Лепак Стапови, Опција Големина Брзо Поврзување на Термичка Стабилност Црна Боја, Лепак Пиштол Стапови Paintless

евалуација:

DEN 952.80
Од стока
Во магацинот

Се користи со лепак пиштол : Треба да се користи со лепак пиштол, стави стап во топла пиштол, приклучете се на електрично греење за некое време, се повлече чкрапалото муцката Таму ќе биде пластична одлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи